BAKIM

BAKIM

Rubio Monocoat Oil Plus uygulanmış yüzeylerin mükemmel şekilde muhafaza edilmesi için geliştirilen bakım ürünleri:

 

Haftalık bakım:

Rubio Monocoat Soap veya Rubio Monocoat Soap Satin – Rubio Monocoat Surface Care

Rubio Monocoat Oil Plus uygulanmış yüzeylere Rubio Monocoat Soap ve su (mat yüzey), Rubio Monocoat Soap Satin ve su (saten yüzey) veya kullanıma hazır Rubio Monocoat Surface Care sprey ile bakım yapılabilir.

İstediğiniz zaman tazeleyebilirsiniz

 

Rubio Monocoat Refresh

Rubio Monocoat Refresh sadece aşırı kullanım nedeniyle parlak ve koruyucu tabakasını kaybeden yüzeyler için gereklidir.

Aşınma ve çiziklerin yoğunluğuna göre yıllık bakım

 

Rubio Monocoat Maintenance Oil

Rubio Monocoat Oil Plus uygulanmış zeminlere üzerlerinde oluşan yıpranma ve çiziklerin yoğunluğuna göre Rubio Monocoat Maintenance Oil kullanılarak kapsamlı şekilde bakım yapılabilir. Rubio Monocoat oil Plus renk paletinde bulunan 40 rengin tamamı bu üründe de mevcuttur.

Lekelerin çıkarılması

 

Rubio Monocoat Surface Care (Yüzey Bakımı) – Rubio Monocoat LimeSpot Remover (Kireç Lekesi Çıkarıcısı) – Rubio Monocoat Grease Remover (Motor Yağı Çıkarıcısı)

Belirli bir bölgede bulunan lekeler hemen kullanıma hazır Rubio Monocoat Surface Care spreyi ile kolaylıkla çıkarılabilir. Kalın ve/veya kireç lekeleri için Rubio Monocoat LimeSpot Remover ve Rubio Monocoat Grease Remover kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

 

Onarım

Rubio Monocoat Oil Plus

Bu uygulama zeminde belirli bölgeler veya büyük alanlarda bulunan kazıntı ve yanık lekeleri veya aşırı kullanımdan kaynaklı aşınmış yerler için tavsiye edilmektedir. Zeminin tamamında daha önce uygulanmış orijinal renginden tamamen farklı bir renk arzu edildiğinde de kullanılabilir.

 

Onarım uygulamasına bir örnek: